LT EN RU
 
Apie įmonę
 UAB “Asektas” įkurtas 1998 09 28. Įmonė pradėjo savo veiklą nuo tarptautinių pervežimų ir odos importo į Lietuvą. Vėliau buvo pradėta importuoti medieną, įkurtas Viešbutis “TURNĖ”. 2000 metais buvo įkurtas medienos cechas ir pagrindine veikla tapo tarinių lentelių gamyba ir eksportavimas į Vokietiją. Nuo 2003 metų įmonė pradėjo gaminti statybinę medieną. Plečiantis įmonei ir atsižvelgiant į rinkos poreikius 2004 metais pradėta baldinės medienos gamyba. 2007 metais buvo įsigyti įrengimai, medinių porėmių ir rėmelių, skirtų paveikslams, gamybai. Tų pačių metų pradžioje pradėtas plastikinių bagetų importas ir didmeninė bei mažmeninė prekyba jais, teikiamos rėminimo paslaugos, vykdoma prekyba paveikslais.  Nuo 2009 metų įmonėje gaminami plastikiniai rėmai, grindjuostės ir apvadai.
Mūsų įmonė užsiimanti plastikinių rėmų gamyba, didmenine ir mažmenine rėmjuosčių prekyba, teikianti rėminimo paslaugas siūlo savo prekes ir paslaugas Jums.
Prekių spektras itin platus ir visos prekės yra firmos sandėlyje, tad pirkėjas gali pasiimti savo pirkinį tuoj pat.
Mūsų įmonėje pagaminti plastikiniai rėmai išsiskiria savo dizainu, kokybe ir kaina. Siekdami įsitvirtinti pasaulinėje plastikinių rėmų rinkoje įmonėje rėmų gamybai naudojama moderni įranga, leidžianti gauti aukštos kokybės gaminį. Šiuo metu savo gaminių kolekcijoje turime daugiau nei
300 mūsų įmonės gaminamų skirtingo dizaino, spalvų ir formų rėmų.
Įmonė taip pat gamina rėmus paveikslams pagal individualius užsakymus. Norėdami peržiūrėti siūlomų prekių asortimentą, apsilankykite skyriuje "Prekės". Jei turite klausimų ar pasiūlymų, parašykite mums elektroniniu paštu arba paskambinkite, operatyviai atsakysime. Tikimės abipusiai naudingo bendradarbiavimo!