LT EN RU
 
ES Parama
 PROJEKTAS „MODERNIZAVIMO TECHNOLOGIJOS ĮDIEGIMAS UAB ”ASEKTAS”

UAB „Asektas“ įmonėje, pagal pasirašytą sutartį su Lietuvos Respublikos ūkio ministerija ir viešąja įstaiga Lietuvos verslo paramos agentūra pagal „Verslo produktyvumo didinimas ir aplinkos verslui gerinimas“ įgyvendinimo priemonė „Lyderis LT“, vykdomas projektas – „Modernizavimo technologijų įdiegimas UAB „Asektas”. Šiam projekto įgyvendinimui suteikiamas finansavimas yra Europos Sąjungos Europos regioninės plėtros fondo lėšos. Projekto įgyvendinimui buvo skirta iki 438 362.00 Lt suma iš Europos Sąjungos struktūrinės paramos fondo.
UAB „Asektas" vykdo medienos perdirbimo veiklą dešimt metų, kuri apima baldų ir statybų veiklos sritis. Medinių apdailos detalių ir rėmų gamyba yra viena iš perspektyvų ateičiai. Norint užimti stabilią poziciją rinkoje, kuri tampa vis konkurencingesnė ir vis labiau įtakojama globalių procesų, būtina nuolatos investuoti į technologines naujoves. Pagrindinis projekto tikslas–įmonės gamybinės įrangos modernizavimas, darbo aplinkos ir sąlygų gerinimas.
Projekto metu įsigyta nauja automatizuota gamybos įranga leis pradėti naujo produkto gamybą - plastikinių rėmų ir apdailos detalių gamybą, kuri praplės įmonės veiklos sritį, sustiprins veiklos pozicijas rinkoje. Tokio gaminio Lietuvos pramonėje negamina nei viena įmonė.
Projektas svariai prisidės prie strateginių įmonės tikslų įgyvendinimo bei atitinka bendruosius strateginius Ekonomikos augimo veiksmų programos tikslus. Šis projektas padės padidinti darbo našumą įmonėje ir sudarys sąlygas siekti tiek eksporto didinimo, tiek ir sudarys prielaidas konkuruoti su užsienio šalių gamintojais vietos rinkoje.